niedziela, 16 września 2012

Rachel Caine - Wampiry z Morganville 1: Przeklęty dom. Bal umarłych dziewczyn.

FABUŁA: Claire przyjeżdża do Morganville studiować i się uczyć. Ma 16 lat. Wcześniej zdała egzaminy, a teraz dostała się na studia. Jednak już pierwszego dnia ma wrogów, którzy się nad nią znęcają. Zdesperowana dziewczyna poszukuje lokum poza terenem uczelni. Tak trafia do domu Glassów, w którym  mieszka trójka przyjaciół: Michael, Shane i Eve. Po kilku dniach zaprzyjaźniają się, a dodatkowo Claire dowiaduje się o mrocznych tajemnicach Morganville, którym rządzą nieśmiertelni. Z biegiem czasu okaże się, że zbyt dużo wiedzy może szkodzić.
MOJE BLABLANIE: Ciekawa fabuła i nieraz zaskakująca. Jednak jakoś ciężko mi się ją czytało. Jednak czas przy niej szybko mijał, a ja zbyt dużo ostatnio go nie miałam, więc tak długo ją czytałam.
OCENA: 4+/6


Kurcze, znów odzwyczaiłam się od pisania recenzji i są takie suche i krótkie. Od razu przepraszam, ale ostatnio miałam bardzo mało wolnego czasu. Nie wiem jak teraz będzie, bo pewnie znów będę miała SKSy do późna. Jednak musze przeczytać w najbliższym czasie jeszcze dwie książki do konkursu i teraz czytam lekturę "Kamie na szaniec". Oczywiście lektury nie będę recenzowałam. Jednak w poniedziałek dostanę jedną z dwóch książek na konkurs, więc myślę, że je zrecenzuje. Jeszcze zobaczymy.
Jeśli ktoś czyta mojego drugiego bloga to zapewne wie o losowaniu książkowym na moim drugim blogu, które zorganizowałam razem z Pawłem (Filmowe-Abecadło). Do rozlosowania są dwie książki. Warunki i w ogóle więcej informacji znajdziecie >>TU<<. Serdecznie zapraszam.