wtorek, 7 sierpnia 2012

Melissa de la Cruz - Au pair. Słoneczny pocałunek

FABUŁA: Mara, Jacqui i Eliza to trzy przyjaciółki, które spędzają kolejne lato w Hamptons. Jednak to, że są w jednym miejscu nie oznacza, że mają dla siebie czas. Mara rozwija swoją kariere dziennikarską i mieszka na jachcie z chłopakiem Rayanem. Jacqui opiekuje się dziećmi państwa Perrych, poznaje trójke sąsiadów i próbuje ratować małżeństwo swoich pracodawców. Natomiast Eliza zostaje wyrzucona z pracy pomimo sukcesów i projektuje własne ubrania. Przyjaciółki także oczekują na listy z uczelni, aby dowiedzieć się gdzie mają się udać tej jesieni.
MOJE BLABLANIE: Na książce jest napis "Dla fanek Plotkary" jednak ja po tym jak przeczytałam jeden tom "Plotkary" (bo na reszte nie moge trafić w bibliotece) stwierdzam, że seria Au pair jest lepsza od Plotkary. Ten cykl książek jest hmm... łagodniejszym językiem pisany. ;) Aczkolwiek książka mi się spodobała i teraz szukam w bibliotece pierwszego i drugiego tomu, bo swoją przygodę z tą serią zaczęłam od trzeciego i czwartego tomu.
OCENA: 5/6

EDIT: Jutro znów wyjeżdżam do babci i wracam w środę za tydzień (15.08) najprawdopodobniej, ale mam do napisania jeszcze jedną recenzje i zapowiedź, więc dziś napiszę i się ukarzą przez najbliższy tydzień. :)
Jak Wam mijają wakacje? Pogoda dopisuje? U mnie wczoraj było makabrycznie gorąco, ale dzisiaj jest lepiej. ;)